in

Pedro Pascal и Christian Slater ќе глумат суперхерои!

Популарниот режисер Robert Rodriguez изјави дека ќе снима нов филм со суперхерои наречен “We Can Be Heroes”. Претходните фимови на Rodriguez се покажаа како одлични семејни филмови, вклучувајќи го и блокбастерот Spy Kids и The Adventures of Sharkboy and Lavagirl. Следниот филм на Rodriguez, We Can Be Heroes, е дизајниран за да го привлече вниманието на најмладата публика.

Во филмот ќе глумат Pedro Pascal, Christian Slater и Boyd Holbrook како членови на тимот на суперхерои наречен Heroics, а Priyanka Chopra-Jonas ќе биде директор на тимот на суперхероите. „Отсекогаш сакав да работам со Pedro. Тој има неверојатни квалитети и може да глуми секакви ликови.“ изјави режисерот Rodriguez.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote