in

ПЕЈАЧКАТА Е СТАРА 28 ГОДИНИ И СЕУШТЕ Е НЕВИНА! Сите ја измејуваат!

„Неверојатно е чувството кога гледате како некој почитува дека никогаш не сте почувствувале притисок!“

Пејачката Ally Brooke ја градеше својата кариера како член на групата Fifth Harmony“, а сега во искрено интервју призна дека е сè уште девица на 28 години и изјави дека ќе остане така до брак.

Навистина сум среќна што можев да го споделам тоа со моите обожаватели и читатели и да им ја покажам одлуката што ја донесов, и нека ја прифатат како што сакаат – вели таа и додава дека поради тоа наишла на бројни осудувања од поединци.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote