in

WTFWTF

Крајно вознемирувачко видео од пена што излегува од тоалетот и ја полни внатрешноста на бањата и куќата! [ВИДЕО]

Во инцидентот во Англија, се гледа пена како излегува од тоалетот. Според информациите дадени од лицето кое го снима видеото, тој се буди во 2 часот по полноќ со звук и е шокиран од сценографијата со која се среќава. Еве го тој пејзаж..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote