in ,

Што?Што?

Кој рекол не постојат совршено наредени јаболка? Перфекцио-Синдром! [ФОТО]

Фотографии со дејство на терапија за перфекционисти кои не можат да престанат да ја организираат својата околина!

  1. “Јаболка од маалски маркет“

2. Конзерви кои совршено се вклопуваат во плакарот!

3. Постепено менување на боја!

4. Прекрасно изненадување за појадок!

5. Перфекција!

6. “Шишиња„!

7. Перфектно спакуван подарок!

8. Најдобар начин да се почне со диета! Пица која нема да можеш да одолееш да ја изедеш!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote