in

Снимка на куче во белградски лифт ќе ве згрози од петарди! [ВИДЕО]

Се чини дека, колку и да апелираме да не се фрлаат петарди за празници, тој обичај никогаш нема да исчезне. И последиците се страшни, како што покажува едно видео.

Тие сè уште се забавни за многумина, но прашање е колку би биле кога би го погледнале ова видео. Имено, на Twitter, еден сопственик на слатко кутре објави дека неговото домашно милениче се однесува додека надвор имало неподнослива бучава од пиротехника.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote