in

Петтото продолжение на франшизата The Purge пристигнува на 2 јули! (ВИДЕО)

Петтото и последното продолжение на франшизата The Purge пристигнува ова лето на 2 јули. Продолжението е насловено The Forever Purge и неговиот трејлер можете да го погледнете подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote