in

Пилотот намерно ја губи свеста за да се шегува со девојката во хеликоптерот! [ВИДЕО]

Португалска двојка која објавува глупави видеа на интернет, достигна нова димензија деновиве. Момчето купило карти за хеликоптерски лет на својата девојка за да се прошетаат но направил договор со пилотот лажно да ја изгуби свеста за време на летот!

Погледнете за каква невкусна шега станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote