in

БИЗАРНО А ПОМАЛКУ И СТРАШНО! Маж бил каснат од питон на соседот додека седел на тоалетот!

Маж во Австрија утрово бил каснат од питон долг 1,6 метри додека седел на тоалетна школка во неговиот стан, објави полицијата на провинцијата Стирија.

Според полициското соопштение, 65-годишен маж почувствувал болка во пределот на гениталиите, непосредно откако седнал во тоалетот во неговата бања во Грац.

Кога погледнал во вц-школката, виде „албино мрежасти питон“.

Се претпоставува дека змијата избегала од станот на 24-годишниот сосед преку канализационите цевки и влегла во тоалетот на жртвата.

Повикан е експерт за рептили кој ја фатил змијата и му ја вратил на сопственикот.

Полицијата соопшти дека помладиот сосед во својот стан, во терариуми и фиоки, чувал 11 не-отровни влекачи и змии геко. Тој се соочува со истрага поради сомнение дека ненамерно му нанел телесни повреди на својот сосед.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote