in

Поранешната Плејбој зајачица ја смени професијата! (ФОТО)

Поранешната Плејбој зајачица се откажа од својата поранешна професија и стана здравствен работник. Danielle Lupo ги замени своите зајачки уши за стетоскоп, откако стана кардиографски техничар.

Како што очекувавте, нејзиното минато е многу „живописно“. Зборувајќи за Daily Star, таа изјави: „Откако наполнив 25 години почувствував анксиозност и ми требаше некаква промена. Се одлучив да станам медицинско лице. За среќа сеуште не бев заразена од короната и покрај тоа што цело време го поминувам во болница“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote