in

ПО ВАКЦИНИРАЊЕТО ПЛАЖИТЕ ВО ИЗРАЕЛ „ВРИЈАТ!“ [ВИДЕО]

Поголемиот дел од популацијата е вакциниран за време на студиите за вакцинација во Израел. Во земјата каде што беше укината обврската да носат маска на отворено, луѓето уживаа на плажите. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote