in

Погледнете како изгледа Марк Валберг во најновиот филм Joe Bell! (ВИДЕО)

Искочи првиот трејлер на најновиот филм на популарниот американски актор Mark Wahlberg. Филмот го носи името Joe Bell и треба да ја има својата премиера во кино салите на 23 јули. Погледнете како изгледа:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote