in

Погледнете каков подарок и подари Kylie Jenner на својата ќерка! Ова ги поминува сите граници!

Stormi Webster е доволно стара за да оди во училиште. Таа е исто така доволно стара за да има дизајнерски ранец за да оди во училиште. Ќерката на познатата манекенка Kylie Jenner и раперот Travis Scott за првиот училишен ден доби ранец вреден 12,000 долари.

Во 2018, Kylie објави видео во кое нејзината ќерка носи прстен со дијамант. Исто така Stormi е видена со Prada ташна и пони вредно 200,000 долари во минатото. Дали ова ги преминува сите граници остануваме вие да одлучите.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote