in

Погледни го ТРАЈЛЕРОТ на новата сезона на “The Witcher”

Поради пандемијата на корона вирусот, подолго се чекаше отколку што мислевме, но доаѓа уште една сезона на “The Witcher”.

Шоуто ќе се враќа на Нетфликс овој Декември. Погледнете го новиот трајлер.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote