in

ДАЛИ ИМА КРАЈ НА БРУТАЛНОСТА?! Му стави лисици на 5 годишно дете! [ВИДЕО]

Инцидентот во САД го крена светот на нозе. Полицијата стави лисици на 5-годишно момче кое избегало од училиште.

Додека полицијата го караше детето и го донесе во центарот, се слушна полицаец кој рече: „Се надевам дека мајка ти ќе ме остави да те тепам“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote