in

Популарната iCarly се враќа на малите екрани! Погледнете како изгледа таа сега! (ВИДЕО)

iCarly е една од најпопуларните серии на платформата Nickelodeon. По 9 години пауза, таа се враќа на малите екрани. Погледнете како изгледаат Carly и нејзините другари во најновиот трејлер:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote