in

Популарната пејачка прозборе за нејзината зависност!

Mandatory Credit: Photo by IBL/REX/Shutterstock (9788689f) Lily Allen Way Out West, Gothenburg, Sweden - 10 Aug 2018

Британската ѕвезда Лили Ален изјави дека конзумирала опијати, а причината за тоа е бизарна. Имено Ален станала зависна на Адерал со цел да ја намли својата телесна тежина, пишува таблоидот Сан.

Бев млада и штотуку се роди мојот син. Започнав да ја користам дрогата Адерал од која и ослабев, но со текот на времето станав и зависна. Дрогата ме тераше да се чувствувам непобедлива и работев со часови без замор – изјави Лили.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote