in ,

Некој порачал пица на трибините за време на фудбалски натревар во Европа Лигата?!

Интересна случка беше забележана за време на натпреварот помеѓу екипите на Молде и Хефенхајм кои се одигра во рамките на Европа Лигата. Имено некој нарачал пица, а камерите успеаа да ја „уловат“ оваа несекојдневна случка. Погледнете го видеото подолу и видете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote