in

После „мачка филтерот“ имаме нов хит! Овој пат превртено лице! [ВИДЕО]

Републиканскиот член Емер застана наопаку на екранот, поврзан на седницата во Конгресот на САД преку интернет.

„Господине Емер, го прекинувам вашиот разговор, но дали сте добро?“, го праша Максин Вотерс, кој го водеше состанокот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote