in

Човек потроши 300 фунти пари за ветеринар за своето куче кое куца, дозна дека кучето го емитирало него!

Не може да му се ни налутиш сега.. “Човекот го однел своето куче на ветеринар бидејќи имало проблем со одењето и таму потрошил 300 фунти. Но, кучето немало никаков проблем.. Причината за куцањето било тоа дека кучето го емитирало својот сопственик кој имал скршена нога!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote