in ,

ПОВТОРНО „ВЛЕГУВАЊЕ“ ВО ЛОКАЛИ СО АВТОМОБИЛ ВО СКОПЈЕ! ОВОЈ ПАТ НОТАРСКА КАНЦЕЛАРИЈА! [ФОТО]

Автомобил Opel Astra влетал и потполно уништил нотарска канцеларија во Скопје. Незгодата се случила во населбата Автокоманда!

Вчера иста така имаше “влегување“ со автомобил во локал во Скопје на улица Партизанска.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote