in

Овие славни дами се многу постари од нивните партнери! [ФОТО]

До сега, вообичаено беше за постарите мажи да се дружат со помлади дами, меѓутоа, неодамна, постарите жени исто така започнаа да влегуваат во врски и бракови со мажи кои понекогаш се повеќе од десет години помлади од нив.

Овој феномен е присутен и во светот на славните, па сега нема ништо необично во тоа што, на пример, пејачката Шакира има семејство со десет години помлад фудбалер од Џерард Пике. Доколку ве интересира кои други познати дами успеале да заведат многу помлади мажи, отворете ја нашата галерија подолу..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote