in

Познатите личности се опседнати со овој бренд за костими за капење од Австралија

Доколку не сте слушнале за Ark, тие се компанија базирана во Австралија и го освоија светот со нивните минималистички костими за капење. Дури и познатите Vanessa Hudgens, Kim Kardashian и Emily Ratajkowski беа забележани како го носат овој бренд.

Во чест на Ark, одлучивме да избереме неколку парчиња кој мислиме дека ќе ви се допаднат!

Овој црвен костим ќе ве натера да трчате на плажата во slow-motion!

Ова фантастично жолто парче ќе ве направи полни со самодоверба!

Жешкото парче со принт на змијска кожа ќе ви стане омилен костим за капење!

И конечно ова бело бикини го сака секој, бидејќи е апсолутен класик!

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote