in ,

WTFWTF

Го прелетал целиот свет и поминал 2.400 километри за да ја изненади девојката, па следувал шок (видео)

Mаж од Кина поминал 2.500 километри за да ја изненади својата девојка на нејзиниот роденден.

На видеото објавено на социјалните мрежи, се гледа како човек во костим ѝ приоѓа на својата девојка во трговскиот центар.

Видеото откако е објавено за многу краток време стана хит, а на него се гледа дека ја трга маската од мечка од главата и брзо заминува откако ја виде својата девојка во прегратките на друг маж.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote