in ,

СлаткоСлатко

Премиера за филмот Бетмен во Лондон: Зои Кравиц и Роберт Патинсон блескаа на црвениот тепих (ВИДЕО)

Новиот филм за Бетмен, наречен „Бетмен“, со Роберт Патинсон и Зои Кравиц во главните улоги, доаѓа наскоро. Во Лондон се одржа премиерата на филмот на режисерот Мет Ривс, каде се собраа филмските ѕвезди.

На црвениот тепих блесна главниот актерски пар Зои Кравиц и Роберт Патинсон. Ќерката на рокерот Лени Кравиц, која го толкува ликот на Жената мачка, се одлучи за црн фустан. Од друга страна, Роберт Патинсон, кој го игра Бетмен, се одлучи за костум.

Филмот „Бетмен“, како што се наведува, во кината ширум светот ќе се најде на 4 март.

Погледнете го трејлерот:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote