in

Креативни начини со кои учениците препишуваат на тестовите во средно (ВИДЕО)

Препушувањето во средно училиште е честа појава. Некои ученици посветуваат повеќе време во подготовка за препишување, отколку во самото учење. Секој човек барем еднаш во животот препишувал. Како што се менуваат генерациите, начините на препишување стануваат покреативни. Погледнете неколку од нив во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote