in

Препорачуваме ФИЛМ: THE EIGHT HUNDRED (ТРЕЈЛЕР)

Во 1937 година, група на кинески војници се обидуваат да заштитат еден комплекс во Шангај во четиридневна битка против Јапанските сили.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote