in

Искочи четвртата сезона на “The Crown” на Netflix во која се појавува принцезата Дијана!

На многу начини, The Crown е уникатна серија која не носи во една нова ера на Netflix. Оваа серија беше предвидено да трае 6 сезони и во секоја сезона се појавуваат различни генерации од Британското Кралско семејство. Според тоа, Netflix ја смени актерската екипа на серијалот целосно, дури 2 пати со цел да ги прикаже различните етапи на живот на семејството и монархот Елизабета II.

Сега Netflix ја објави 4тата сезона од серијата и веќе е на две сезони до крајот на серијата. Очекувањето на пристигањето на принцезата Дијана беше огромно во последните 5 епизоди од третата сезона заедно со Маргарет Тачер. Но тоа не се случи во третата сезона. Сега, моќните и иконски жени во Британската историја, конечно ќе се појават во 4тата сезона од The Crown и ќе бидат глумени од Emma Corrin и Gillian Anderson. Ви препорачуваме да је погледнете 4тата сезона!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote