in

Пристигна трејлерот за новата серија Monsters at Work! (ВИДЕО)

Трејлерот за серијата која е базирана според популарните филмови Monsters Inc. конечно пристигна.

Погледнете како изгледаат слатките чудовишта Мајк и Скали во новата серија која ќе започне со емитување на Disney+.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote