in

WTFWTF

ПРОДАВАЧОТ, ПРАВОСМУКАЛКАТА И ЖЕНАТА! [ВИЦ]

Имал еден продавач на правосмукалки кој одел од врата на врата да ја рекламира правосмукалката. Отишол во една куќа и тропнал на вратата. Во едната рака ја имал правосмукалката а во другата, кофа со измет. Жената му ја отворила вратата и тој веднаш ја истурил кофата со изметот и и рекол:
-„Ова е коњски измет, оваа правосмукалка е толку силна што се ќе исчисти. Во случај да не исчисти, јас ќе го изедем целиов измет!„
Жената сталожено му одговорила!
-„Дали сакаш зачин на изметот, струјата во зградата е отидена!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote