in

ПРОНАЈДЕТЕ ГО ВИСТИНСКИОТ МАЖ! Еве каков партнер се совпаѓа со вашиот Хороскопски знак – ЖЕНИ, ОВА Е СИГУРНО ЗА ВАС!

Силни сте и независни, најдете личност која ќе ви даде простор за вас и за вашиот развој!

Постојано наидувате на погрешни мажи, не можете да најдете личност што ви се допаѓа и која ве разбира? Не се замарајте повеќе, хороскопот ќе ги олесни вашите проблеми и ќе го пронајде вистинскиот човек за вас!

ОВЕН – Вие ја знаете големата разлика помеѓу љубовта и сексот, затоа ви треба маж кој ќе може да ви ги даде и двете. Тој мора да биде подготвен да ви го посвети целото внимание, како во секојдневните обврски, така и во сексуалните фантазии. Ако тоа не успее, постои ризик да се обидете да пронајдете друга шанса.

БИК – Сензуалноста на овој знак е веќе позната, а човекот кој ќе успее да ве воодушеви е оној кој ќе знае да одржува рамнотежа помеѓу вашите желби и романса.

БЛИЗНАЦИ – Вашиот мозок е најважната работа во врската, затоа побарајте личност која ќе ги исполни вашите интелектуални очекувања отколку физички.

РАК – Ракот е премногу емотивен, расположението се менува сто пати во текот на денот. Затоа, вистинскиот човек за вас е оној кој има многу разбирање, толеранција и трпеливост.

ЛАВ – Вие сте силена и независна, пронајдете личност која ќе ви даде простор за вас и за вашиот развој.

ДЕВИЦА – Човек кој не се плаши од предизвици, кој има големи професионални амбиции, како и лични, е вистинскиот маж за вас.

ВАГА – Потребен ви е маж кој ќе ви покажува емоции, нежност и жртва секој ден. Од друга страна, тој мора да има способност да комуницира искрено и праведно.

ШКОРПИЈА – Шкорпиите се сметаат за силни и доминантни. Затоа, човекот што ви се допаѓа мора да знае како да се справи со вашата енергија и страсти.

СТРЕЛЕЦ – Вие сте огнени и динамични, тешко е да ве „фатат“. Вистинскиот маж за вас е оној кој ќе ве смири, кога ќе ве „удрат бубачки“.

ЈАРЕЦ – Вие сте многу воздржани кога станува збор за физички контакт, пронајдете човек со кого ќе се чувствувате слободни.

ВОДОЛИЈА – Не сакате отворено да ги покажувате своите чувства, па затоа е важно да пронајдете маж на кој ќе му верувате. Добро е да се опуштите полесно и ќе имате поголема слобода. Многу е важно да нема љубомора во врската, тоа само ќе ве натера повторно да „замолчите“.

РИБИ – Вие сте голем сонувач, ја идеализирате љубовта и поради тоа често сте повредени. Важно е да пронајдете маж кој ќе ве научи да разберете што е реалност.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote