in

Што?Што?

НЕВЕРОЈАТНА СЛУЧКА ВО ИНДИЈА! Погледнете како пропадна автомобилот во дупка! [ВИДЕО]

Во инцидентот, за кој се тврди дека се случил во Индија, се гледа како возило полека тоне во водата откако се сруши тлото на паркингот. Погледнете за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote