in

За три вечери во првиот вселенски хотел ќе мора да платите МИЛИОНСКА СУМА!

Првиот вселенски хотел ќе започне со изградба во 2026, а се очекува да започне со примање на гости во 2027 година. Неодамна, компанијата Orbital Assembly изјави дека ќе го гради првиот хотел надвор од нашата планета, почнувајќи од 2026.

За три вечери и пол дена во овој хотел, вклучувајќи ја храната спремена од врвни готвачи и коритењето на услугите како што се спа и кино, ќе ве чини околу 5 милиони долари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote