in

СлаткоСлатко

Падна првиот снег во Србија (ВИДЕО)

Во соседна Србија падна првиот снег. На социјалните мрежи се појавија видеа на кои се гледа како вее снег на Копаоник.

Вчера целиот балкански регион беше зафатен од студено време, а врнежи од снег имаше во Словенија, Хрватска и во Босна и Херцеговина.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote