in

Првиот морничав трејлер за ТВ-серијата Chucky е тука.

“Здраво, јас сум Чаки, твојот пријател до крај.” Куклата Чаки за прв пат беше претставена во 1988 година, а наскоро ќе добиеме сосема нова серија.

Подолу погледнете го тизер-трејлерот за Чаки:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote