in

УНИКАТЕН ТАЛЕНТ! Прво го шокираше жирито, а потоа се ВООДУШЕВИЈА и го испратија директно во финалето! (ВИДЕО)

Навистина неочекувано!

Млад дечко во германскиот „Суперталент“ го изненади жирито со својот необичен талент и го освои златното копче со што се пласираше директно во финалето.

Израелецот, кој се претстави под прекарот Гај Први, истиот талент го претстави минатата година во британскиот Суперталент, но тој не помина таму како во Германија, каде што веднаш доби билет за големото финале на 19 декември.

Снимка од неговиот перформанс кружи на социјалните мрежи последните денови, а неговиот талент, кој прво го шокираше жирито, а потоа му донесе златно копче, може да ве изненади и вас. Тешко е да се опише, погледнете одблизу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote