in

Прво мајски протести низ фотографии! [ФОТО]

Додека кај нас скари и музика, низ светот се одржуваа традиционални први мајски протести, а во некои градови демонстрантите се судрија со полицијата. Погледнете како тоа изгледаше!

Хамбург

Хамбург

 

Истанбул

 

Москва

 

Париз

 

Виена

 

Сеул

 

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote