in

Студиото на Marvel сега е сопственик за правата на ликовите Punisher и Jessica Jones!

Фановите кои се плашеа од најлошото сценариот откако беа откажани сериите на Punisher и Jessica Jones, можно е да ги видат овие суперхерои повторно на малите екрани. Правата за овие два ликови сега се во сопственост на Marvel, откако Netflix ги користеше нивните права изминатите години.

Ова значи дека сериите можно е да добијат нов живот и нивната приказна да биде продолжена на платформата Disney+, па дури да бидат и дел од продолжениот универзум на Марвел.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote