in

The Punisher се враќа на Disney+?!

Добри новости пристигнуваат за фановите на Марвеловиот јунак The Punisher. Имено, директорот Kevin Feige изјави дека можеби постојат шанси платформата Disney+ да ја „оживее“ серијата за Punisher, откако таа беше емитувана на Netflix.

На Disney+ веќе се емитува серијата на Марвел WandaVision, а уште неколку други пристигнуваат наскоро. Во оваа група спаѓаат сериите за популарните ликови: Loki, Ms. Marvel, Hawkeye, Moon Knigh, She Hulk, Falcon и Winter Soldier.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote