in

ИСПОВЕСТ НА ПОЗНАТИОТ ГЛУМЕЦ! Малек: Психички ми беше тешко да ја играм улогата на главниот негативец во Бонд!

Актерот Рами Малек зборуваше за тоа како му било психички тешко да ја игра улогата на Сафин, главниот негативец во новиот филм за тајниот агент Бонд.

Според NME, ѕвездата на „Боемска рапсодија“ претходно изјави дека Сафин е „многу застрашувачки лик“.

Тој сега додаде дека било многу тешко да се претстави таква улога.

“Кога помислувам на Сафин, гледам некој кој е прецизен, но внимателен и има нешто во тоа што е многу вознемирувачко. Тој е некој што предизвикува чувство кај некоја личност дека некој го гледа. Тоа ве тера да се прашувате што мислите дека е правилно и што погрешно и дали е точна вашата перцепција за доброто и злото “, рече Малик.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote