in

Ратајковски вели дека нејзиното дете само ќе го одбере полот на 18 годишна возраст!

Следејќи ја објавата на нејзината бременост, Емили Ратајковски сега објави дека таа и нејзиниот сопруг нема да го дознаат полот на нејзиното бебе се додека не наполни 18 години. Моделот ги соопшти новостите на Инстаграм вчера, преку фотосесијата на Vogue во која можеме да го видиме нејзиниот труднички стомак.

Емили и нејзиниот сопруг Себастиан Бер Меклард добија честитки од многу славни личности вклучувајќи ги и Гиги Хадид и Ешли Грахам, Парис Хилтон, Џен Аткин, Кортни Кардашијан и многу други. Таа изјави дека сака да му дозволи на своето дете да го одбере својот пол и да има слободна воља.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote