in

Реакцијата на пајакот кога се виде самиот себе во огледало е неверојатна! (ВИДЕО)

Сите ние сме виделе како реагираат мачките и кучињата кога ќе застанат пред огледало, но изгледа не се единствените кои се изнеанадени од нивната рефлекција.

На социјалните мрежи кружи видео во кое може да се види како пајак реагира на неговата рефлекција. Погледнете за што станува збор:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote