in

НервозенНервозен Што?Што? WTFWTF СмешноСмешно ТаженТажен УбавоУбаво СлаткоСлатко

ЈУТУБ ДУЕЛ ПОМЕЃУ НАШИОТ RITKO-MDFK И BAKAPRASE! BAKAPRASE СЕ ПЛАШИ ОД НАШИОТ РИТКО?

Дали нашиот Ритко Мемедов познат како RITKO-MDFK го исплаши еден од најпознатите јутубери на балканот, Baka Prase?!

На јутуб се појави видео каде битолчанецот Ритко добронамерно се потруди јутуберски кажано да го „рејдува“ (носење гледачи на друг канал) познатиот српски јутубер. Дојде до недоразбирање и вербална расправија откако Baka Prase почна да го навредува Ритко.

Во иднина ќе видиме како ќе се реши овој дуел!

Инаку, Baka Prase е еден од најпознатите јутубери на балканот и живее гламурозен живот. Тој брои 2 милиони следбеници на платформата Јутуб.

Во прилог е видеото каде може да видите за што станува збор!

*Видеото содржи говор кој не е соодветен за сите гледачи*

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
1 Comment
Најстар
Најново Најгласани
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари
Anxela
Anxela
2 години пред

Kakvo i da stava az sum za ritko 🥊❤️🤩😍🇲🇰🇧🇬I LOVE YOU RITKO

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote