in

РОБОТИТЕ НА BOSTON DYNAMICS КОИ ЌЕ ВЕ ОСТАВАТ БЕЗ ЗБОР! ТАНЦ НА ПЕСНАТА „Do you love me?” [ВИДЕО]

Роботите на Boston Dynamics, кои често се на дневен ред, продолжуваат да не импресионираат благодарение на нивните способности. Додека роботите што ќе ги видиме во многу делови од нашите животи во блиска иднина продолжуваат да ги покажуваат своите вештини, тие сега и танцуваат.

Роботите сега танцуваа на песната Do you love me?

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote