in , ,

УбавоУбаво

РОМАНСАТА СО БЕН АФЛЕК ЈА ПОДМЛАДИ И РАЗУБАВИ: Фотографиите на папараците од Џеј Ло ја воодушевија публиката, таа изгледа како девојче!

Обновената врска на Џенифер Лопез и Бен Афлек ги однесе на ѕвезденото небо, а тие во моментов се најбарани кога станува збор за медиумското известување.

 

Каде и да се движат папараците се по нив, а овој пат ја фатија поп дивата како оди на едно од снимањата во Лос Анџелес, а таа не ја симна насмевката од лицето, што докажува дека не се чувствувала толку среќна и задоволна подолго време.

 

 

Таа се одлучи за бел, тесен фустан, патики со циркони и виткана коса, што и стои одлично, па никој не би помислил дека Џеј Ло наскоро ќе наполни 52 години.

 

Нејзината витка фигура и лице без брчки се должи на напорниот тренинг, хидратацијата и правилната исхрана.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote