in

ЈЕЛЕНА РОЗГА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА И ИЗБИ ПОЛЕМИКА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ! [ФОТО]

Јелена Розга стана активна на Instagram во текот на изминатата година, во споредба со порано кога скоро и да не ја користеше оваа социјална мрежа.

Пејачката од ден на ден ги изненадува своите придружници со нови фотографии, а денешната е посебна. Имено, Розга, за разлика од претходните, денес објави слика во спортското издание. Малкумина имаа можност да ја видат во патики, бидејќи пред камерата секогаш беше скокана од глава до пети и облечена на најнова мода.

Сепак, во коментарите се дебатираше колку чини комбинацијата на облека на Јелена, а оние што ги разбираат брендовите и брендовите дошле до заклучок дека Јелена денес зела околу себе околу 970 евра.

BONUS

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote