in

ШТО МИСЛИТЕ ВИЕ?! Дали руската Kim Kardashian е позгодна од вистинската? [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Мислењата се поделени, но несомнено е дека оваа секси девојка го одзема здивот!

Анастасија Квитко помина добро за празниците: јадеше многу колачи и пиеше литри газирани пијалоци, а многумина можат да и завидат во нејзиниот луксузен живот.

Таа е позната како Русинката Ким Кардашијан, а на Инстаграм објави уште една серија зачинети фотографии.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote