in

Што?Што?

СТРАШНО! Камион полн со огномет се претвори во огнена топка во САД! [ВИДЕО]

Камион за огномет се претвори во огнена топка во американската држава Мериленд. За време на подготовките за прославата на 4-ти јули, експлодираше товарно возило полно со огномет. Еве ги тие страшни моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote