in

70 годишен пациент со ковид-19 изврши самоубиство во ГОБ 8-ми Септември!

70-годишен пациент од Ковид изврши самоубиство скокајќи од првиот кат на болницата 8-ми Септември во Скопје.

Трагичниот настан е пријавен утрово. Мажот беше хоспитализиран на 5 февруари. Болницата ги третира најтешките случаи на коронавируси во Македонија.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote