in

Легендарниот Samuel L. Jackson се враќа на холивудската сцена со уште еден МЕГАХИТ! (ВИДЕО)

Hitman’s Wife’s Bodyguard e името на најновиот филм во кој глумат мегапопуларни имиња како што се Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson и Selma Hayek. Подолу можете да го погледнете трејлерот на филмот и да заклучите за што се работи:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote