in

Ангелот на Викторија Сикрет надвор од пистата воодушеви! Сара Сампајо ги покажа „несовршеностите!“

Португалскиот модел Сара Сампајо, една од најбараните и најпопуларните девојки од светот на моделот, објави видео посветено на жените, кое стана многу шармантно и вирално за само еден ден.

Имено, таа беше фотографирана во бикини, каде намерно ги истакна сите „несовршености“ на своето тело. Португалската убавица имаше за цел да испрати силна порака до јавноста, дека има и несовршености на своето тело, без оглед на тоа што е модел, штом воодушевува многумина.

Видеото беше прегледано милиони пати за само еден ден, но и имаше голем број позитивни коментари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote